Sáňkařská Dráha

Je to prosté, náměstí ve Špindlerově mlýně je od našeho penzionu vzdálené pouhý kilometr, dojdete sem tedy krátkou procházkou nebo dojedete autem za půl minutky, a odsud už Vás provozovatel sám dopraví až na start speciálně vybaveným mikrobusem.

hem jízdy budete mít možnost shlédnout instruktážní film a jistě i něco víc pro Vaše pobavení a než se nadějete, budete na místě. Zde Vám odborný personál zapůjčí sáňky a zajistí Vaše pohodlí i bezpečnost. Pak už Vás čeká jen nekonečná jízda dolů. Zapůjčené sáňky vrátíte v cíli pod kopcem a můžete bezstarostně pokračovat v dobře načatém dni.

Sáňkařská dráha

Sjezdovky

Buďte si jisti, že ve Svatém Petru najdete to nejlepší, vždyť i vrcholový sport se sem vrací každým rokem znovu a znovu.

Zdejší lanovky a vleky mají kapacitu až 8 990 osob/hodinu a více než 3 kilometry sjezdovek a závodních tratí ve Svatém Petru je právě to, co dělá Špindlerovu Mlýnu to nejlepší jméno.

Najdete tu pohodovou modrou pro začátečníky, červenou pro pokročilé, ale i černou s certifikací FIS, tedy přesně tu, na které se prohání každoročně i špičky vrcholového alpského lyžování při světových pohárech.

Skiareál Špindlerův Mlýn

Večerní Lyžování

Přijďte si zalyžovat na čerstvě upravený manšestr. Sjezdovky areálu Hromovka jsou před večerním lyžováním pravidelně profesionálně upravovány rolbami. Osvětlená trať dlouhá 1540m nabízí kompletní zázemí pro vaše večerní radovánky na sněhu.

Zároveň s večerním lyžováním je v provozu také Spindl Motion Shop & Rental, kde si můžete zapůjčit nebo dokoupit potřebné vybavení nebo si jen tak udělat radost novým kouskem do vašeho šatníku.

Večerní lyžování

Snowparky

Nejenom profesionální lyžaři, ale i špičky vrcholového snowboardingu se do Svatého Petra vrací při světových pohárech každým rokem, a tak i Vy si tu přijdete na své, uvidíte.

Ve spodní části černé sjezdovky FIS se nachází speciálně vybudovaný snowpark který nabízí řadu dvou skoků se dvěma odrazy, crossovou trať, sérii překážek i prostor pro big air nebo akrobatické skoky a samozřejmě bezchybnou U-rampu.

Snowpark není samostatně zpoplatněn a pro jeho návštěvníky je dokonce na lanové dráze na černou sjezdovku zřízena mezistanice, je tedy velmi dobře dostupný široké veřejnosti v ceně jízdného.

Snowparky Špindlerův Mlýn