Tenis

Tam, kde se u nás v zimě lyžuje, vyrostou v létě tenisové kurty. Pouhých 70m od penzionu najdete od května do října pět tenisových kurtů, cvičnou tenisovou stěnu a veškerý tenisový servis. Můžete si tu zahrát i nohejbal a volejbal, uspořádat s přáteli nebo obchodními partnery turnaj, nebo prostě jen naučit Vaše děti zase něco nového a zabavit je trochou sportu.

Vyčerpaní hrou už se nemusíte nikam trmácet, sprchu na pokoji, saunu, restauraci s terasou a dobrým jídlem i pitím, všechno budete mít jen pár metrů na dosah.

Tenisové kurty v areálu Svatý Petr

Cykloturistika

Nenechte se zmást hornatou krajinou, ve Špindlerově mlýně na Vás čeká spousta pohodových cyklostezek. Kdo se bojí kopců, může si udělat krásný výlet podle vody nebo vyvézt kola lanovkou, kdo má kopce rád, budou pro něj zdejší hory opravdovou výzvou.

Kola uchováte pohodlně v bezpečí ve vlastní uzamykatelné místnosti, kterou dostanete ke každému apartmánu v ceně ubytování.

Cyklotrasy Krkonoše

Bobová dráha

Bobová dráha se ve Špindlerově mlýně nachází v blízkosti Bedřichova a od našeho penzionu je vzdálena cca 6 km, pro slabší nátury je tedy snáze dostupná autem nebo na kole.

Nabízí necelých 1000 m dlouhou trať s několika tunely a dvěma desítkami zatáček a je přístupná dětem i dospělým po celý rok.

Můžete tu uspořádat s rodinou nebo s přáteli závody na čas nebo jen zabavit děti a posedět u kávy.

Bobová dráha Špindlerův Mlýn

Aquapark

V akvaparku můžete dovádět v létě i v zimě a to se cení. Ani špatné počasí Vás tedy u nás nezaskočí.

Čekají na Vás bazény pro děti i dospělé, tobogány, malé a velké vířivky, divoká řeka, vlnobití, vodní pára, sauna, solárium, masáže, ale i beachvoleyballové hřiště, minigolf a spousta dalších lahůdek.

Aqua Park Špindl je od našeho penzionu vzdálen necelé 3 km, můžete tam být tedy autem během 3 minut nebo se vydat krásnou procházkou po rovince podle vody.

Aquapark Špindlerův Mlýn