Restaurace

Restaurace

Žádné vaření a žádná honba za obědem nebo večeří, máme pro Vás skvělou Clubrestauraci s překrásným výhledem a se vším, co ke správné Clubrestauraci patří - dobrou kuchyní, dobrým pitím, příjemnou obsluhou, útulným zázemím a terasou s neopakovatelným výhledem.

Každý den Vám zde přichystáme čerstvou a voňavou kávu, můžete tu strávit příjemné odpoledne u sklenky s výhledem na svah, večer posedět s přáteli, koupit dětem zmrzlinový pohár nebo uspořádat pracovní setkání. 

Nabízíme pokrmy všelijaké, různých chutí a cen. Tak, abyste si mohli dát třeba jen rychlý oběd nebo si večer naopak vychutnat nějakou specialitu. Na našem lístku najdete vybraná jídla mezinárodní i ryze české kuchyně, od kuřete s bramborem, přes těstoviny, saláty a steaky až po křupavou kachýnku s knedlíkem a zelím nebo plněnou vepřovou panenku.

Náš Clubrestaurant nespouštíme z očí a střežíme jej bedlivě, neboť jsme přesvědčeni o tom, že je pro Vás, naše hosty, důležitý a je nedílnou součástí našeho i Vašeho celkového dojmu :-)

     Kliknutím zvětšte         Kliknutím zvětšte

Chcete nahlédnout pod pokličku?

Prohlédněte si jídelní lístek.


Penzion
Ubytování
Parkování
Restaurace
Ceník
Galerie
Kontakt
Mapa
Zimní sezóna v penzionu Svatý Petr
Letní sezóna v penzionu Svatý Petr
Celoroční nabídka v penzionu Svatý Petr
Deutsch English

apartmány

apartmány

restaurace

restaurace

garáže

garáže
Created by CRS NETCOM, 2006