Penzion

Penzion

Nejčastější otázky a odpovědi

Opravdu jsou v ceně zahrnuty veškeré služby?
Ano, opravdu. V našem penzionu neplatíte nic než cenu ubytování, žádné další poplatky neúčtujeme, ani za úklid, ani za čisté ručníky, ani za internetové připojení nebo televizi, ani za cokoli jiného. Komfort, který Vám nabízíme, je pro nás samozřejmostí.

Je penzion vhodný mimojiné pro děti a tělesné postižené?
Ano, a to především. Penzion je nekuřácký a zcela bezbariérový. Všechny pokoje i společné prostory jsou dostupné výtahem, místnosti jsou nebývale prostorné a nikde nenajdete jediný práh, kuchyňka Vám umožní mít stále po ruce i to, co jinde nemůžete. Zdarma Vám zapůjčíme dětskou postýlku s matrací a peřinkami a jídelní stoličku.

Co je to vlastní uzamykatelná místnost pro sportovní potřeby?
Je to zděná místnost vyhrazená pouze pro Váš pokoj v prostorách garáží. Můžete si sem bezpečně uzamknout svoje lyže, kola, vozíky nebo jakákoli zavazadla a cennosti.

Mohu v penzionu kouřit?
Spíše ne. Všechny pokoje a veškeré prostory penzionu jsou nekuřácké. Přesto každý z pokojů disponuje vlastní terasou, kde je kouření povoleno. Restaurace je také nekuřácká, ovšem můžete si rovněž kdykoli odskočit na terasu a zakouřit si. Popelníky jsou Vám zde k dispozici.

Mohu s sebou přivézt svého psa, kočku nebo jiného domácího mazlíčka?
Ano, můžete. Zvířata ubytováváme za příplatek a v pokoji jim pak přichystáme pelíšek a mističku, tak aby se tu i oni cítili jako doma. Zvířata máme rádi, nesmí ovšem obtěžovat ostatní hosty nebo ničit zařízení penzionu. Pejsky a kočičky vidíme v penzionu raději na vodítku než volně pobíhající.

Mohu si připlatit polopenzi nebo plnou penzi?
Polopenzi ani plnou penzi, tak jak ji znáte, standardně nenabízíme, a to především proto, že naše restaurace je otevřena po celý den a naši hosté si tak mohou dát na účet svého pokoje kdykoli cokoli, na co mají zrovna chuť. Pokud byste ovšem měli zájem, aby Vaše například večeře byla připravena v určitou hodinu nebo byla donesena na pokoj, rádi Vám vyjdeme vstříc.

Je na pokoji vařič, sporák nebo varná deska?
Na pokoji je Vám k dispozici mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, toaster a vestavěná chladnička. Vařič zde není a to z bezpečnostních a hygienických důvodů. Pokud budete akutně postrádat vařič, rádi Vám pomůžeme v kuchyni naší restaurace.

Jsou na pokoji ručníky a jak často se mění?
Čisté ručníky jsou samozřejmostí a jsou připraveny v pokoji v počtu ubytovaných osob. Standardně je měníme vždy v polovině týdne a jinak dle Vašich přání a potřeb.

Jaké programy mohu sledovat v televizi na pokoji?
Disponujeme celkem 15 programy. České a německé komerční, hudební, sportovní i zpravodajské kanály, dále zpravodajství CNN a Euronews a jeden kanál pro děti.

 

 

  Zpět

Penzion
Ubytování
Parkování
Restaurace
Ceník
Galerie
Kontakt
Mapa
Zimní sezóna v penzionu Svatý Petr
Letní sezóna v penzionu Svatý Petr
Celoroční nabídka v penzionu Svatý Petr
Deutsch English

apartmány

apartmány

restaurace

restaurace

garáže

garáže
Created by CRS NETCOM, 2006